Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Інститут геофізики ім С І Субботіна Національної академії наук України
Тема: Інше
Тема розширена: Кошти, отримані бюджетной установой за здачу нерухомого майна в аренду
Суть питання: Доброго дня. Кошти, отримані бюджетной установой за аренду нерухомого майна рахуються як бюджетні кошти, або як кошти отримані від господарської діяльності підприємства??? Дякую.
Відповідь на запит 2357/2020

Шановний користувачу, ураховуючи частину другу статті 19 Конституції України, та відповідно до норм  Положення про  Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459 (зі змінами), до компетенції Мінекономіки як Уповноваженого органу у сфері публічних закупівель, не належить питання бюджетної політики.

Згідно Положення про Міністерство фінансів України (далі – Мінфін), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 375, Мінфін є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову та бюджетну політику, а  також забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері контролю за дотриманням бюджетного законодавства, державного фінансового контролю, казначейського обслуговування бюджетних коштів.

Тому, з зазначеним питанням пропонуємо звернутися до Мінфіну.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Інше
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2