Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Управління соціального захисту населення Лисянської райдержадміністрації
Тема: Переговорна процедура закупівлі
Тема розширена: Застосування процедури закупівлі
Суть питання: Управління соціального захисту населення як розпорядник коштів проводить нарахування та виплату різних видів соціальної допомоги. Виплата проводиться через установи уповноважених банків та виплатні об'єкти АТ "Укрпошта", що визначено відповідними нормативними документами КМУ. За доставку соціальних виплат АТ "Укрпошта" сплачується поштовий збір. Загальна сума асигнувань на 2020 рік по КЕКВ 2240 "Оплата послуг (крім комунальних)" на ці цілі передбачена 350 тис.грн.
Питання: Чи в обов'язковому порядку застосовувати процедуру закупівлі послуг АТ "Укрпошта" відповідно до ЗУ "Про публічні закупівлі, якщо надавач послуг визначений нормативними документами КМУ?
Відповідь на запит 44/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Відповідно до пункту 20 частини першої статті 1 Закону публічною закупівлею є придбання замовником товарів, робіт і послуг у порядку, встановленому Законом. Закон застосовується до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує відповідні вартісні межі, встановлені в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону.

Таким чином, у разі якщо замовником у розумінні Закону передбачено придбання товарів, робіт і послуг, така закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону, шляхом застосування однієї із процедур, передбачених статтею 12 Закону, керуючись вартісними межами, визначеними Законом.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Сфера застосування Закону
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2