Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Гурова Анна Михайлівна
Тема: Виконання договору
Тема розширена: розпорядження замовником предмету закупівель
Суть питання: Доброго дня!
1. Розясніть будь ласка з посиланням на конкретні статті нормативно-правових актів, яким чином відбувається взаємодія між державними органами (підприємствами) щодо розпорядження закупленим маном чи послугами з метою уникнення дублювання закупівель одного й того ж предмету різними державними органами (підприємствами)? Чи може один державний орган передати іншому безоплатно закуплений за кошти державного бюджету товар/послугу, чи існує законодавче положення, яке визначає вартість їх продажу замовником іншому державному підприємству чи органу?
2. Чи існує спеціальне нормативне регулювання здійснення публічних закупівель космічних знімків у звязку з необхідністю забезпечити сумісність закуплених знімків та техніки, яка здійнює їх прийом?
Відповідь на запит 122/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Сфера застосування Закону визначена статтею 2 Закону. Разом з тим, питання визначення потреб організації-замовника, можливості та доцільності придбання предмета закупівлі належать до компетенції замовника та не є предметом регулювання цього Закону.

У свою чергу, відповідно до Положення про Державне космічне агентство України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.05.2015 № 281, Державне космічне агентство України (ДКА) є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері космічної діяльності.

Ураховуючи зазначене, з питання зазначеного у запиті пропонуємо додатково звернутись до відповідного центрального органу виконавчої влади.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Сфера застосування Закону
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2