Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Мазур Галина Володимирівна
Тема: Інше
Тема розширена: відгук на опрацювання запитів
Суть питання: 22 травня поточного року в зверненні за консультацією 613/2017 питання стосувалось оприлюднення звіту про укладені договори
Конкретної відповіді на питання в запиті не надано зовсім. Натомість здійснено посилання на лист Мінекономрозвитку від 25.11.2016 № 3302-06/38247-06 "Щодо застосування законодавства у сфері закупівель", зміст якого стосується оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору та звіту про виконання договорів.
Це кардинально різна тематика!
Рекомендацій як діяти замовнику в ситуації що описана в запиті 613/2017 немає в жодному листі Мінекономрозвитку, що розміщені в розділі "Узагальнені консультації" даного сайту.
Зверніть увагу, що всі відповіді на схожі за тематикою запитання, які розміщені в розділі "Консультації" фактично не містять зрозумілих рекомендацій як саме діяти замовнику в проблемних ситуаціях
Відповідь на запит 629/2017

Шановний користувачу, Закон України “Про публічні закупівлі” установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас повідомляємо, що на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=3&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc, розміщений лист від 25.11.2016 № 3302-06/38247-06 "Щодо застосування законодавства у сфері закупівель", який містить вичерпну відповідь, зокрема в частині обов’язку оприлюднення саме  повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю у розумінні Закону, тобто укладеного за результатом проведення однієї з процедур закупівель, передбачених статтею 12 Закону.

При цьому Законом не передбачено оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору, у разі якщо вартість предмета закупівлі є меншою вартісних меж, встановлених абзацами другим і третім частини першої статті 2 Закону.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2