Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Державне підприємство "Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В.Лисенка"
Тема: Предмет закупівлі
Тема розширена: Визначення процедури закупівлі
Суть питання: Підкажіть, будь-ласка, чи підпадають агентські послуги (відповідно до яких Агент зобов’язується надавати Театру послуги з розповсюдження від імені, під контролем і в інтересах Театру погоджені сторонами квитки) під дію Закону України «Про публічні закупівлі» в редакції з 19.04.2020 року.
Вартість послуг (агентська винагорода) складає узгоджений між сторонами відсоток від сукупної номінальної вартості квитків, та сума винагороди за реалізацію квитків становить більше 200 тис. грн. на рік. Якщо так, просимо роз'яснити, яким чином Театр має здійснити закупівлю агентських послуг, враховуючи той факт, що вартість цих послуг вимірюється у відсотковому (%) показнику від обсягу реалізації.
Відповідь на запит 522/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що на аналогічні за змістом питання надано відповіді у запитах № 190/2017 та № 215/2017, розміщених на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель відповідно за посиланнями:

http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=fac90a62-aca4-4cf6-977c-68e02bd6aec2&lang=uk-UA та 

http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=c08ca251-8ec7-4d03-a736-3e765d3c3eb1&lang=uk-UA

Водночас звертаємо увагу, що у розділі Консультації з питань закупівель реалізована можливість пошуку інформації. У разі якщо аналогічне за змістом питання надходило до Інформаційного ресурсу, відповідь на нього розміщена у цьому розділі. У зв’язку з цим пропонуємо попередньо користуватися пошуком у зазначеному розділі.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Предмет закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2