Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ГОЛОВНИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-ОБЧИСЛЮВАЛЬНИЙ ЦЕНТР» (КП ГІОЦ) Код ЄДРПОУ 04013755
Тема: Планування закупівель
Тема розширена: Агентські послуги
Суть питання: Запит від Комунальне підприємство «Головний інформаційно-обчислювальний центр» (далі - КП ГІОЦ)
Тема: План закупівель
Тема розширена: Агентські послуги
Суть питання: Просимо надати роз’яснення з наступного питання.
На підставі рішення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22 жовтня 2018 року №1887 «Про затвердження порядку функціонування автоматизованої системи обліку оплати поїзда у міському пасажирському транспорті міста Києва, незалежно від форм власності», (далі – АСОП), КП ГІОЦ є оператором АСОП та має право укладати договори про надання послуг в АСОП з Агентами.
На підставі рішення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 27 квітня 2018 року №706 «Про створення автоматизованої системи обліку оплати поїзда у міському пасажирському транспорті міста Києва, незалежно від форм власності», КП ГІОЦ уповноважене здійснювати справляння плати за транспортні послуги, що надаються та оплачуються з використанням АСОП.
КП ГІОЦ має на меті укласти агентський договір, за яким Агент зобов’язується від імені
КП ГІОЦ здійснювати операції з продажу електронних квитків та/чи поповнення транспортного ресурсу, за агентську винагороду (встановлений відсоток).
З огляду на вищевикладене, просимо надати роз’яснення чи поширюється дія Закону України «Про публічні закупівлі» на правовідносини між КП ГІОЦ, як Принципала, та Агентами, які будуть виникати на підставі такого договору, оскільки загальна вартість послуг за агентським договором може перевищити 200 тис гривень?
Відповідь на запит 964/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що на аналогічні за змістом питання надано відповіді у запитах № 190/2017 та № 215/2017, розміщених на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель відповідно за посиланнями:

http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=fac90a62-aca4-4cf6-977c-68e02bd6aec2&lang=uk-UA та 

http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=c08ca251-8ec7-4d03-a736-3e765d3c3eb1&lang=uk-UA

Водночас звертаємо увагу, що у розділі Консультації з питань закупівель реалізована можливість пошуку інформації. У разі якщо аналогічне за змістом питання надходило до Інформаційного ресурсу, відповідь на нього розміщена у цьому розділі. У зв’язку з цим пропонуємо попередньо користуватися пошуком у зазначеному розділі.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Сфера застосування Закону
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2