Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від ТОВ "Валдпро"
Тема: Тендерна документація
Суть питання: Повторний запит. Попередній був за № 604/2019 від 09.07.2019р.
Шановне панство, я дуже перепрошую, не давайте відповідей так я Ви їх дали в попередньому запиті. В посиланнях, що є в Ваших відповідях на запит 604/2019 і близько не розглядаються вимоги щодо: чи може Замовник торгів, після визначення Переможця торгів, з метою оцінки відповідності технічним вимогам і якісним характеристикам Замовника, перед підписанням договору вимагати від Переможця подання зразків (взирців) товару? Надання таких зразків Замовник передбачає ще в тендерній документації як обов’язкову умову, необхідну для узгодження та підписання договору.
Можемо ми рахувати, що у випадку отримання незадовільних результатів оцінки зразка, його невідповідність прописаним у тендерній документації характеристикам та вимогам, або ненадання зразка (взірця) для оцінки, пропозиція такого Учасника вважається такою, що не відповідає вимогам Замовника і Замовник має право не підписувати з таким Переможцем договір?
Та у разі неукладення договору про закупівлю з вищенаведеної причини з Переможцем, може Замовник визначати далі найбільш економічно вигідну тендерну пропозицію Участників з тих, строк дії яких ще не минув?
Дуже прошу, не посилайтесь, а просто дайте відповідь, можна так робити Замовнику чи ні.
Відповідь на запит 661/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь зазначена у запиті 604/2019 за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=e7c90d26-9430-404f-9f6d-068a5263b024&lang=uk-UA містить вичерпну відповідь на питання.

Водночас повідомляємо, що ураховуючи частину другу статті 19 Конституції України, та відповідно до норм Закону, Положення про Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459, до компетенції Мінекономрозвитку не належить визначення правомірності дій замовника в конкретних випадках.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Оскарження процедури закупівлі Тендерна документація
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2