Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від виконком Саксаганської районної у місті ради
Тема: Виконання договору
Тема розширена: Зміна головного розпорядника коштів
Суть питання: Тендерний комітет виконкому Саксаганської районної у місті ради
(м. Кривий Ріг) проведено процедуру закупівлі на «Послуги з прибирання та підмітання вулиць (послуги з утримання в належному стані об’єктів благоустрою)» за ДК 021:2015 – 90610000 - 6 на шість місяців з дати укладання угоди.
За результатом проведеного електронного аукціону між Виконком районної у місті ради та переможцем укладена угода на надання послуг. Кошти на які проводилася закупівля закладені в районну Програму реалізації заходів на розвиток благоустрою та виконання якої контролює на теперішній час відділ житлово-комунального господарства виконкому районної у місті ради.
З 01.05.2018 у виконкомі районної у місті ради змінюється структура і відділ житлово-комунального господарства ліквідується та на зміну йому утворюється, Управління житлово-комунального господарства, з окремими рахунками, тобто, Управління – є новий головний розпорядник коштів, який буде в подальшому здійснювати самостійно закупівлі для виконання Програми реалізації заходів з благоустрою.
Які необхідно здійснити зміни тендерному комітету виконкому районної у місті ради для дотримання норм чинного законодавства у сфері публічних закупівель, а саме:
- розірвати договір між виконком районної у місті ради та надавачем послуги з прибирання та підмітання вулиць (послуги з утримання в належному стані об’єктів благоустрою у двосторонньому порядку?
- внести зміни в діючий договір з урахуванням зміни фактичного фінансування та розірвати його?
- внести зміни в істотні умови договору згідно ст. 36 та продовжувати відносини до повного виконання але вже з новим головним розпорядником коштів ?

Відповідь на запит 169/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що на аналогічні за змістом питання надано відповіді у запитах 220/2016 та 545/2017, розміщених на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель відповідно за посиланнями http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=f5fde126-6551-44c1-ab49-39df7300a94e&lang=uk-UA та http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=2cc8a1d3-abf7-4970-a6a1-851995cfed79&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Виконання договору
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2