Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер Полтавської обласної ради
Тема: Зміна істотних умов договору
Тема розширена: Продовження терміну дії договору відповідно до ч.6 ст. 40 Закону України “Про здійснення державних закупівель” від 10.04.2014р. №1197-VII.
Суть питання: Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер Полтавської обласної ради прохає надати роз'яснення з наступного питання. Чи має право Замовник продовжити термін дії договору відповідно до ч.6 ст. 40 Закону України “Про здійснення державних закупівель” від 10.04.2014р. №1197-VII. (далі - Закон), так, як даний Закон втратив чинність з 1 серпня 2016 р., але відповідно до ч.7 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про публічні закупівлі” процедури закупівель товарів, робіт та послуг, розпочаті до введення в дію цього Закону, завершуються відповідно до порядку, що діяв до введення в дію цього Закону? В разі продовження терміну дії договору, чи можливо буде оприлюднити звіт про виконання договору відповідно до ст. 10 Закону України “Про здійснення державних закупівель” від 10.04.2014р. №1197-VII. в натупному році, так як відповідно до ч.5 Наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі від 22.03.2016 р. №490, а саме визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 15 вересня 2014 року № 1106 "Про затвердження форм документів у сфері державних закупівель".
Відповідь на запит 116/2016

    Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

    Водночас зазначаємо, що відповіді на питання стосовно продовження строку дії договору на початку наступного року та прилюднення звіту про виконання договорів містяться в листах від 27.10.2016 № 3302-06/34307-06 “Щодо зміни істотних умов договору про закупівлю” та від 25.11.2016 № 3302-06/38247-06 “Щодо застосування законодавства у сфері закупівель” відповідно, які розміщені на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланням http://me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=2&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc та http://me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=1&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc.

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Звіт про виконання договору Зміна істотних умов
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2