Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Департамент ЖКГ та енергоефективності КОДА
Тема: Предмет закупівлі
Тема розширена: Заміна капітального ремонту на реставраційний
Суть питання:
Прошу надати телефон спеціалиста для надання консультації з питань закупівель або зателефонувати 099-357-39-448 Анна. На вказані номери на сайті не можемо дозвонитися.
Відповідь на запит 820/2023
Шановний користувачу, повідомляємо, Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.
Основні функції Уповноваженого органу, який здійснює регулювання та реалізує державну політику у сфері закупівель, визначено статтею 9 Закону.
Так відповідно до пункту 13 частини першої статті 9 Закону до основних функцій Уповноваженого органу належить надання безоплатних консультацій рекомендаційного характеру з питань закупівель на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу.
Відповідно до пункту 12 частини першої статті 1 Закону інформаційний ресурс Уповноваженого органу - веб-сайт, наповнення якого здійснює Уповноважений орган та на якому надаються безоплатні консультації рекомендаційного характеру з питань публічних закупівель, доступ до якого здійснюється за допомогою мережі Інтернет.
Отже, отримати безоплатну консультацію рекомендаційного характеру  з питань закупівель можна на офіційному веб-сайті Міністерства за адресою: www.me.gov.ua у рубриці “Публічні закупівлі”.
При цьому звертаємо увагу, що у розділі “Консультації” рубрики “Публічні закупівлі” реалізована можливість пошуку інформації за темами та тегами. У разі якщо аналогічне за змістом питання надходило до Інформаційного ресурсу, відповідь на нього розміщена у зазначеному розділі. У зв’язку з цим пропонуємо користуватися пошуком в указаному розділі.
Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Уповноважений орган
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2