Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Товариство з обмеженою відповдальністю "Радник"
Тема: Інше
Тема розширена: Роз'яснення до постанови № 1275
Суть питання: 15.11.2022 набула чинності постанова№ 1275 від 11.11.2022 «Про затвердження особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» (далі — Постанова № 1275). Постановою № 1275 затверджено особливості здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану (далі — Особливості оборонних закупівель).
Пунктом 2 Особливостей оборонних закупівель передбачено, що у цих особливостях терміни вживаються у значенні, наведеному в Законах України “Про оборонні закупівлі”, “Про публічні закупівлі” та інших нормативно-правових актах, розроблених на їх виконання. Пунктом 8 Особливостей оборонних закупівель передбачено, що державні замовники здійснюють закупівлі товарів (крім товарів, визначених у додатку до цих особливостей), робіт і послуг без застосування видів (процедур) закупівель/спрощених закупівель, визначених Законами України “Про оборонні закупівлі” та “Про публічні закупівлі”.
При цьому пунктом 1 частини 6-1 розділу X Закону “Про публічні закупівлі” (далі- Закон про закупівлі), зокрема, передбачено, що тимчасово, з 2022 року строком на 10 років, встановлюються такі особливості здійснення закупівель, якщо вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень: замовник здійснює закупівлю товарів, до яких застосовуються норми локалізації.
Враховуючи вищезазначене просимо надати роз’яснення щодо такого питання:
Чи повинні державні замовники,які здійснюють закупівлі товарів, робіт і послуг у період дії правового режиму воєнного стану відповідно до Особливостей оборонних закупівель застосовувати норми локалізації передбачені частиною 6-1 розділу X Закон про закупівлі)?
Відповідь на запит 1225/2022
Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на ваше звернення міститься в листі Мінекономіки від 22.12.2022 № 3332-05/80870-03, що додається.

Додаткові матеріали:
Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Особливості закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2