Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Запит від ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ"
Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Відсутність документа чи ЕЦП - чи являється помилкою,яку можна усунути, або визначи
Суть питання: Доброго дня.
Стаття 26. Порядок подання тендерних пропозицій/пропозицій.
9. Учасник процедури закупівлі виправляє невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій, шляхом завантаження через електронну систему закупівель уточнених або нових документів в електронній системі закупівель, протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей.

Згідно з пунктом 19 частини другої статті 22 Закону у тендерній документації зазначаються такі відомості, зокрема опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасниками не призведе до відхилення їх тендерних пропозицій. Формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст тендерної пропозиції, а саме - технічні помилки та описки.

Згідно Статті 26. Закону зазначено що виправленню підлягають документи, які ПОДАНІ у складі тендерної пропозиції учасника та мають НЕВІДПОВІДНОСТІ В ІНФОРМАЦІЇ в інформації та/або документах(як ми розуміємо у документах, що наявні та заванатжені у пропозиції).

Питання:
1) Чи може замовник вимагати, а учасник дозавантажувати документи, які вимагалися умовами ТД, але не були ПОДАНІ у складі пропозиції?
2) Чи являється відсутність накладеного електронного підпису, коли такий підпис передбачений документацією, технічною помилкою та/або опискою.
3) Чи пожна вважати відутність підпису(у тому числі ЕЦП) помилкою, що пов’язана з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст тендерної(якщо таке не передбачено описом формальних помилок зазначеним Замовником)?
Відповідь на запит 1734/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що аналогічна відповідь на питання міститься у запиті 1562/2020 за посиланням https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=62fc5fe2-5977-4a18-a898-14fdd08abba6&lang=uk-UA

Водночас звертаємо увагу, що у розділі Консультації з питань закупівель реалізована можливість пошуку інформації. У разі якщо аналогічне за змістом питання надходило до Інформаційного ресурсу, відповідь на нього розміщена у цьому розділі. У зв’язку з цим пропонуємо попередньо користуватися пошуком

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2