Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Задорожна-Котик Наталія Володимирівна
Тема: Допорогові закупівлі
Тема розширена: Внесення додаткової угоди до звіту про укладений договір
Суть питання: Проведено тендерну закупівлю"звіт про укладений договір" і треба внести змінти додатковою угодою про ціну закупівлі.Яким чином це зробити? вносити зміни до плану і прикріпляти додаткову угоду,чи вносити новий план і робити нову закупівлю?
Відповідь на запит 787/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що на схоже питання відповідь надано у запиті 645/2019, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=9eacb765-16f1-4f02-bf48-b5d21ebd4c72&lang=uk-UA

Також повідомляємо, що договірні відносини, які виникають між  сторонами при укладенні та виконанні допорогового договору, не є предметом регулювання Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон). Отже, норми Закону щодо випадків зміни істотних умов договору, визначених у частині четвертій статті 36 Закону, та оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору у відповідності до статті 10 Закону не поширюються на договір, укладений за результатами допорогової закупівлі.

При цьому договірні відносини регулюються, зокрема Цивільним та Господарським кодексами України. Підстави для зміни договору визначені статтею 651 Цивільного кодексу України. Порядок зміни  господарських договорів передбачений статтею 188 ГК України.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Звіт про укладені договори
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2