Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від КНП "Київська стоматологія"
Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Тема розширена: Оприлюднення інформації про закупівлю на електронному майданчику, що був відключений
Суть питання: Відповідно до наказу МЕРТУ № 645 від 07.04.2020 електронний майданчик ТОВ «АКЦЕПТ ОНЛАЙН» був відключений від електронної системи закупівель. Зазначений майданчик не забезпечив можливості закінчення (внесення змін) до процедур, що були розпочаті на ньому, а також не забезпечив можливості отримання ключів Замовниками для розміщення необхідної інформації щодо розпочатих на ньому закупівель на інших майданчиках.
Водночас, відповідно до наказу МЕРТУ від 11.06.2020 «Про затвердження Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі» «у разі якщо замовник не має змоги розмістити інформацію через авторизований електронний майданчик, який відключений від електронної системи закупівель, він повинен розмістити необхідну інформацію через інший авторизований електронний майданчик, а в разі відсутності такої можливості – через веб-портал».
Таким чином, замовник не має технічної можливості оприлюднити необхідну інформацію щодо закупівель, розпочатих на майданчику АКЦЕПТ ОНЛАЙН, на іншому майданчику, оскільки відсутні ключі переходу і отримати їх неможливо.
Враховуючи зазначене, прошу дати роз’яснення, яким чином замовник може оприлюднити необхідну інформацію через веб-портал відповідно до абзацу третього пункту 6 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі (наказ МЕРТУ від 11.06.2020 № 1082).

Відповідь на запит 1688/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що на аналогічне за змістом питання надано відповідь у запиті № 1225/2020, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням:https://me.gov.ua/inforez/Details?lang=uk-UA&id=c33d74a5-7c97-46bb-a560-8259f29e1c77

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Оприлюднення інформації про закупівлю
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2