Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Київський національний лінгвістичний університет

Тема: Інше
Тема розширена: Щодо закупівлі електроенергії для гуртожитків Університету
Суть питання: Міністерство економіки України
Щодо закупівлі електроенергії
для гуртожитків Університету

Звертаємося до вас з проханням надати роз’яснення щодо закупівлі електричної енергії для потреб гуртожитків Київського національного лінгвістичного університету (далі – КНЛУ , Університет).

Відповідно до статуту Київський КНЛУ є закладом вищої освіти, утворений у формі державної установи та належить до сфери управління центрального органу виконавчої влади у сфері освіти і науки України – Міністерства освіти і науки України. Університет є бюджетною установою, яка фінансується за рахунок коштів державного бюджету та має закріплене майно на праві господарського відання, зокрема гуртожитки КНЛУ.

Враховуючи викладене вище чи маємо право здійснити закупівлю електричної енергії для гуртожитків КНЛУ відповідно до підпункту 5 п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 шляхом укладання договору з постачальником універсальної послуги?
Відповідь на запит 15/2024
Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питаня щодо укладення договору з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії міститься в запиті № 763/2023, розміщеному на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням:
https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=6b601568-7f55-4233-a46c-cb08479d0121&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Особливості закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json