Меню

Запит від Шараєнко Ірина Валеріївна

Тема: Інше
Суть питання: Доброго дня. Ми, як державна установа списали і зняли з обліку автомобіль. Тапер нам треба його продати на металобрухт.Підкажіть будь ласка, як правильно це зробити? Потрібно реєструватися на електронному майданчику як учасник і подавати свою пропозицію? Чи яким чином це можна зробити, не порушуючи закон?
Відповідь на запит 1752/2020

Шановний користувачу, оскільки Інформаційний ресурс Уповноваженого органу у сфері публічних закупівель направлений на поширення інформації щодо застосування законодавства про публічні закупівлі

Водночас правові відносини, що виникають, чи можуть виникнути між адміністратором, організатором, операторами, користувачами та учасниками в процесі проведення електронних аукціонів в електронній торговій системі “Prozorro.Продажі ЦБД2” регулюються Регламентом роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі ЦБД2 щодо проведення електронних аукціонів з продажу/надання в оренду майна (активів)/передачі права.

У свою чергу, постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 № 433 адміністратором електронної торгової системи Prozorro.Продажі ЦБД2 визначено державне підприємство “Прозорро.Продажі”.

Ураховуючи зазначене, з питань, зазначених у вашому запиті, пропонуємо звернутися до ДП “Прозорро.Продажі”.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json