Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Мазур Галина Володимирівна

Тема: Інше
Тема розширена: відгук на опрацювання запитів
Суть питання: 22 травня поточного року в зверненні за консультацією 613/2017 питання стосувалось оприлюднення звіту про укладені договори
Конкретної відповіді на питання в запиті не надано зовсім. Натомість здійснено посилання на лист Мінекономрозвитку від 25.11.2016 № 3302-06/38247-06 "Щодо застосування законодавства у сфері закупівель", зміст якого стосується оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору та звіту про виконання договорів.
Це кардинально різна тематика!
Рекомендацій як діяти замовнику в ситуації що описана в запиті 613/2017 немає в жодному листі Мінекономрозвитку, що розміщені в розділі "Узагальнені консультації" даного сайту.
Зверніть увагу, що всі відповіді на схожі за тематикою запитання, які розміщені в розділі "Консультації" фактично не містять зрозумілих рекомендацій як саме діяти замовнику в проблемних ситуаціях
Відповідь на запит 629/2017

Шановний користувачу, Закон України “Про публічні закупівлі” установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас повідомляємо, що на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=3&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc, розміщений лист від 25.11.2016 № 3302-06/38247-06 "Щодо застосування законодавства у сфері закупівель", який містить вичерпну відповідь, зокрема в частині обов’язку оприлюднення саме  повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю у розумінні Закону, тобто укладеного за результатом проведення однієї з процедур закупівель, передбачених статтею 12 Закону.

При цьому Законом не передбачено оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору, у разі якщо вартість предмета закупівлі є меншою вартісних меж, встановлених абзацами другим і третім частини першої статті 2 Закону.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json