Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Чечель Катерина Ігорівна
Тема: Інше
Суть питання: Замовник для підтвердження відповідності пропозиції вимогам ст. 17 ЗУ "Про публічні закупівлі" вимагав довідку "про те, що службову (посадову) особу, яка підписала тендерну пропозицію не було засуджено за злочин, учинений з корисливих мотивів, та про те що така особа не має незнятої або непогашеної судимості у встновленому законом порядку". Переможець надає "скорочену" довідку МВС, в якій зазначено, що "Особа станом на певну дату не знятої чи не погашеної судимості не має".
Чи є достатьньою інформація зазначена у скороченій довідці МВС для підтвердження відповідності пропозиції вимогам ст. 17 ЗУ "Про публічні закупівлі"?
Відповідь на запит 1223/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (в редакції Закону № 114-IX від 19.09.2019) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Ураховуючи вимоги пункту 31 частини першої статті 1 Закону, тендерна документація розробляється та затверджується замовником і містить відомості, визначені частиною другою статті 22 Закону, зокрема підстави, встановлені статтею 17 цього Закону, та інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим вимогам згідно із законодавством.

Водночас відповідно до пункту 32 частини першої статті 1 Закону тендерна пропозиція - пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник процедури закупівлі подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації.

Отже, з питання відповідності тендерної пропозиції вимогам тендерної документації, пропонуємо звернутись  безпосередньо до замовника, який здійснює закупівлю.

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Тендерна документація
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2