Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району

Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Визначення учасником конфіденційної інформації
Суть питання: Доброго дня! Згідно із частиною 2 статті 27 Закону «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) під час розкриття тендерних пропозицій автоматично розкривається вся інформація, зазначена в пропозиціях учасників, … Не підлягає розкриттю інформація, що обґрунтовано визначена учасником конфіденційною.
Питання: Чи має право учасник обґрунтовано визначати конфіденційну інформацію при участі у торгах як відкритих, так і у торгах, оприлюднених відповідно до частини 4 статті 10 Закону? Чи тільки у торгах, оприлюднених відповідно до частини 4 статті 10 Закону?
Відповідь на запит 16/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Поряд з цим, питання визначення учасником в тендерній пропозиції конфіденційної інформації розглянуто зокрема у запитах 177/2016 та 174/2017, розміщених на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель відповідно за посиланнями: http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=03028a0b-0998-4a85-ac2d-02eb1632dae1&lang=uk-UA та http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=4ac8fb7e-17c3-4ddb-9d57-fa6a5976f7e7&lang=uk-UA

Таким чином, учасник може обгрунтовано визначити в тендерній пропозиції конфіденційною інформацію, що не підлягає розкриттю, з врахуванням вимог частини другої статті 27 Закону, не залежно від послідовності здійснення розгляду та оцінки тендерних пропозицій на відповідність вимогам тендерної документації, пов’язаної із публікацією оголошення про проведення процедури закупівлі англійською мовою.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відкриті торги Розгляд тендерних пропозицій
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json