Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від АТ "Укргазвидобування"

Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Тема розширена: Зазначення строків поставки у електронній системі закупівель
Суть питання: Відповідно до Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого Наказом МІНІСТЕРСТВА РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ, ТОРГІВЛІ ТА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ № 1082 від 11.06.2020, розміщення інформації в електронній системі закупівель здійснюється замовником/ЦЗО/учасником/постачальником / органом оскарження / органами державного фінансового контролю шляхом заповнення електронних полів, визначених адміністратором і реалізованих в електронній системі закупівель, та завантаження відповідних документів через автоматизоване робоче місце замовника/ЦЗО/учасника/постачальника / органу оскарження / органів державного фінансового контролю.
У разі якщо інформація, розміщена в електронній системі закупівель шляхом завантаження документів, містить відомості, що відрізняються від тих, які розміщені шляхом заповнення електронних полів, автентичною вважається інформація, розміщена шляхом заповнення електронних полів.

При заповненні поля «строк поставки Товарів/надання послуг/виконання робіт» електронна система закупівель дозволяє вносити виключно календарну дату без можливості зазначення будь-яких текстових символів. Системою ПРОЗОРО не передбачено технічну можливість заповнювати дане поте у текстовому форматі.
Визначити чітку дату у зазначеному питанні майже не можливо, враховуючи непередбачуваний перебіг процедури закупівлі (уточнення, внесення змін до тендерної документації на вимоги, призупинення процедур через скарги в АМКУ тощо).
ПИТАННЯ: Яким чином відображати в відповідному електронному полі «строк поставки Товарів/надання послуг/виконання робіт», якщо такий строк встановлюється не як певна календарна дата, а визначається по настанню певної події чи у вигляді певного графіку в календарних місяцях?
Відповідь на запит 2517/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

У свою чергу, наказом Мінекономіки від 07.04.2020 № 648 веб-порталом Уповноваженого органу з питань закупівель визначено інформаційно-телекомунікаційну систему “PROZORRO” за адресою в мережі Інтернет: www.prozorro.gov.ua, а відповідальним за забезпечення функціонування та наповнення веб-порталу є державне підприємство “ПРОЗОРРО” (далі – ДП “ПРОЗОРРО”).

Тому, з питань технічної реалізації вимог законодавства в електронній системі закупівель слід звернутися до адміністратора системи ДП “ПРОЗОРРО”.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json