Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Іванова Катерина Олександрівна

Тема: Планування закупівель
Суть питання: Доброго дня!
Замовником було опубліковано річний план закупівлі певного товару, але закупівля цього товару не здійснювалась і не буде здійснюватись.
Скажіть, будь ласка, що робити з річним планом закупівлі в цьому випадку, оскільки Законом України "Про публічні закупівлі" це питання не врегульовано.
Чи є порушенням опублікування річного плану закупівлі товару та не здійснення його закупівлі.
Дякую
Відповідь на запит 2737/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від 03.09.2020 № 3304-04/54160-06 “Щодо планування закупівель”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням: https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F54160-06

Довідково інформація щодо технічної реалізації річного плану закупівель та його статусів міститься за посиланням https://infobox.prozorro.org/updates/richniy-plan-zakupivel-ta-yogo-statusi

При цьому, виходячи зі змісту частини десятої статті 11 Закону та пункту 4 Розділу Х Закону, рішення про внесення змін до річного плану закупівель має бути обґрунтованим та відображеним у відповідному протоколі.

Водночас перелік правопорушень законодавства про закупівлі, у разі настання яких передбачена відповідальність, установлений статтею 164-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Планування закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json