Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Ізюмське комунальне підприємство теплових мереж
Тема: Допорогові закупівлі
Тема розширена: Закупівлі без використання електронної системи
Суть питання: При здійсненні господарської діяльності Замовник укладає договір на 70 тис. грн. та оприлюднює Звіт. Через деякий час виникає необхідність у придбанні товару (послуг/робіт), які входять до цього ж предмета закупівлі на суму 20 тис. грн.

Питання:
1. чи необхідно оприлюднювати звіт про укладений договір на закупівлю вартістю 20 тис. грн.?
1. чи необхідно оприлюднювати звіт про укладений договір в разі якщо сумарна вартість договорів, за одним предметом закупіві дорівнює або перевищує 50 тис.грн.?
Відповідь на запит 22/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на аналогічне питання міститься на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=c04f60dc-0cdb-4f8e-a72a-eb5ccc015883&lang=uk-UA у запиті № 740/2017.

При цьому повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі  від 30.09.2016 №3302-06/31462-06 "Щодо здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою вартісних меж, встановлених абзацами другим і третім частини першої статті 2 Закону ", розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань публічних закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=8&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc

Крім цього зазначаємо, що замовники не обмежені у можливості оприлюднення звітів про укладені договори.

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Допорогові закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2