Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Військова частина 2451 Р
Тема: Оскарження процедур закупівель
Тема розширена: Виконання рішення АМКУ Замовником
Суть питання: Військову частину 2451Р зобов’язано
скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції товариства з обмеженою
відповідальністю "СИСТЕМАТИКА УКРАЇНА" процедури
закупівлі — "ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина)",
оголошення № UA-2020-05-27-006172-b про проведення якої оприлюднене на веб-порталі
Уповноваженого органу.
Враховуючи той факт, що ТОВ "Систематика" у своїй тендерній пропозиції вказує недостовірну інформацію у частині технічних характеристик, що підтверджено інформацією з офіційних сайтів виробників обладнання та матеріалами, наданими офіційними представниками виробників.
ПИТАННЯ: Чи зобов’язаний Замовник на виконання рішення АМКУ визнати переможцем процедури закупівлі ТОВ "Систематика", якщо є беззаперечні підстави для його дискваліфікації?
Відповідь на запит 1658/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (в редакції Закону № 114-IX від 19.09.2019) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Відповідно до частини 22 статті 18 Закону рішення органу оскарження набирають чинності з дня їх прийняття та є обов’язковими для виконання замовниками, особами, яких вони стосуються.

Водночас згідно з частиною 23 статті 18 Закону рішення органу оскарження може бути оскаржене суб’єктом оскарження, замовником до окружного адміністративного суду, територіальна юрисдикція якого поширюється на місто Київ, протягом 30 днів з дня його оприлюднення в електронній системі закупівель.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Оскарження процедури закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2