Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Національний банк України через уповноваженого представника

Тема: Переговорна процедура закупівлі
Тема розширена: Характеристика документів, що підтверджують підставу для застосування переговорної процедури
Суть питання: Відповідно до пункту 8 частини 6 статті 40 Закону "Про публічні закупівлі" (далі - Закон) повідомлення про намір укласти договір про закупівлю повинно містити таку інформацію: обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі з посиланням на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі.
Враховуючи викладене вище, керуючись пунктом 13 частини 1 статті 9 Закону прошу надати консультацію, а саме надати тлумачення (визначення, роз’яснення) в розумінні Закону понять:
- Експертні документи – що це?
- Нормативні документи – що це?
- Технічні документи – що це?
- Інші документи – що це?
Відповідь на запит 2203/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що аналогічна відповідь міститься у запиті 1224/2020 за посиланням https://me.gov.ua/InfoRez/Details?id=37481daf-7b78-4d99-b6de-1d7191b15584&lang=uk-UA

Водночас звертаємо увагу, що у розділі Консультації з питань закупівель реалізована можливість пошуку інформації. У разі якщо аналогічне за змістом питання надходило до Інформаційного ресурсу, відповідь на нього розміщена у цьому розділі. У зв’язку з цим пропонуємо попередньо користуватися пошуком у зазначеному розділі.

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json