Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Товариство з обмеженою відповідальністю "Будівельна та Торгівельна Компанія"
Тема: Зміна істотних умов договору
Тема розширена: заміна сторони - Підрядника у договорі державної закупівлі (підряду)
Суть питання: Доброго дня! Товариство має укладені договори про державну закупівлю (договори підряду), за якими має здійснити реконструкції та капітальні ремонти будівель та спору. Згідно Загальних умов укладання та виконання договорів підряду в капітальному будівництві - найменування сторони є істотною умовою договору, знаємо що істотні умови договору не підлягають зміни після укладання договору про державну закупівлю. Питання полягає у наступному: у випадку прийняття учасниками Товариства-Підрядника рішення про виділ частини майна , прав та обовязків юридичної особи до створеної нової юридичної особи за розподільчим балансом, в порядку ст. 109 ЦК України, яке буде правонаступником Тоовариства-Підрядника - можливо заміна Підрядника в договорах державної закупівлі його правонаступником (новоствореним товариством правонаступником до якого відійде частина майна прав та обовязків по розподільчому балансу)? Якщо керуватись нормами ЦК , то можлива заміна боржника в зобовязаннях зі згоди Кредитора. Крім цього є Ваша відповідь № 3304-04/12631-07 від 23.03.2018р. щодо правонаступництва в якої йдеться що у разі реорганізації юридичної особи учасника нова юридична осоаб яка є правонаступником попередньої, до якої переходить права та обовязки може вчиняти дії по виконанню укладеного договору. Тобто я правильно розумію - що може бути заміна Підрядника в договорі про державну закупівлю правонаступником?
Відповідь на запит 2330/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F12631-07 розміщено лист  від 23.03.2018 № 3304-04/12631-07 "Щодо правонаступництва та новостворених юридичних осіб". Водночас зазначаємо, що позиція Міністерства з цього питання залишилась незмінною.

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Зміна істотних умов
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2