Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від ФОП "Ходоровський Володимир Ісаакович"

Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Ігнорування рішення АМКУ щодо внесення змін в тендерну документацію.
Суть питання: Доброго дня! Підскажіть нам як бути в склавшійся ситуації. Ми має бажання прийняти участь у відкритих торгах (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-08-14-000380-b), але у звязку з тим що технічні умови прописані під одного виробника ми звернулися зі скаргою до АМКУ. При розгяді скарги АМКУ зобовязал Замовника внести зміни до тендерної документації, але зміни не були весені. Замовник на сайті опубліковав, туже саму ТД, що і раніше. Ми подали повторно скаргу в АМКУ і ще раз АМКУ зобовязав замовника внести зміни. На разі Замовник опубліковав нову тендерну документацію з тими самими технічними характеристиками, що і в першій тендерній документації. Ми розуміїмо, що рішення АМКУ для ЗАмовника не має значення, Замовник продовжує порушувати закон та прописую технічні вимоги під одного виробника. Що нам робити в цій ситуації? Ми не можемо подати свою пропозицію так як воне не буде відповідати вимогам. На разі дата оскарження до 21.10.17. Нам писати третю скаргу?
Відповідь на запит 1014/2017

Шановний користувачу, Закон України “Про публічні закупівлі” установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас контроль у сфері публічних закупівель у межах своїх повноважень, визначених Конституцією та законами України, здійснюють органи, визначені частиною третьою статті 7 Закону.

При цьому питання здійснення контролю розглянуто в листі Мінекономрозвитку від 02.08.2016 № 3302-06/24156-06 “Щодо оскарження, здійснення контролю та моніторингу закупівель”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=7&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json