Меню

Запит від Департамент розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради

Тема: Предмет закупівлі
Суть питання: Департамент розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради звертається до Вас з проханням надати роз’яснення, які стосуються порядку визначення предмету закупівлі.
19 червня 2020 року вступив у дію Наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 15.04.2020 № 708 (далі - Наказ), який затверджує новий порядок визначення предмета закупівлі. Ознайомившись із Наказом, виникло наступне питання: за показниками якої цифри ДК 021:2015 Замовник має визначати код для проведення закупівлі робіт та закупівлі послуг з поточного ремонту?
Відповідь на запит 1725/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (в редакції Закону № 114-IX від 19.09.2019) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Водночас аналогічна відповідь щодо визначення предмета закупівлі робіт міститься у запиті 1545/2020 за посиланням https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=bedd49af-a16e-4eff-a786-fc50fbd8cf3b&lang=uk-UA

Щодо визначення предмета закупівлі послуг з поточного ремонту

Послуги з поточного ремонту визначаються за кожним окремим будинком, будівлею, спорудою, лінійним об’єктом інженерно-транспортної інфраструктури згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво», затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 04 червня 2014 року № 163, та/або галузевих будівельних норм ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та переліки робіт», затверджених наказом Державної служби автомобільних доріг України від 23 серпня 2011 року № 301.

Виходячи зі змісту пункту 13 Порядку № 1082 у разі визначення предмета закупівлі послуг з поточного ремонту замовник під час заповнення інформації в електронній системі  зазначає  код та назву відповідно до Єдиного закупівельного словника.

Тому, визначення предмета закупівлі послуг з поточного ремонту визначається за кожним окремим будинком, будівлею, спорудою, лінійним об’єктом інженерно-транспортної інфраструктури. Проте який код Єдиного закупівельного словника зазначати в електронній системі  замовник вирішує самостійно.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json