Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Департамент з питань реєстрації
Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Тема розширена: Щодо комерційної таємниці в договорах, які підлягають оприлюдненню.
Суть питання: Доброго ранку. У нас є договір у якому прописано, що інформація у рамках договору являється комерційною таємницею,розголошення якої передбачає кримінальну відповідальність. Згідно плану закупівель, по предмету закупівлі, що в цьому договорі, повинен публікуватися звіт про укладений договір, бо сума предмету закупівлі на рік більше 50 тис. грн. Я, як секретар тендерного комітету, повинна оприлюднити звіт про укладений договір, висвітливши інформацію, яка є в договорі,а також оприлюднивши скан-копію самого договору. Як бути в такій ситуації? Чи маю я право на такі дії? Дуже вдячна за швидку відповідь.
Відповідь на запит 137/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас повідомляємо, що питання оприлюднення звіту про укладені договори у запиті 86/2019, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель відповідно за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=f8067b3f-e2c0-4a93-b549-356023f05d29&lang=uk-UA

У свою чергу, закупівлі здійснюються за принципами, визначеними статтею 3 Закону, зокрема такими як відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель. Дотримання принципів закупівель забезпечується зокрема через вільний доступ до всієї інформації щодо публічних закупівель, яка підлягає оприлюдненню відповідно до Закону.

При цьому статтею 38 Закону встановлено, що за порушення вимог, установлених цим Законом та нормативно-правовими актами, розробленими відповідно до цього Закону, зокрема члени тендерного комітету замовника, уповноважена особа (особи) несуть відповідальність згідно із законами України.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Оприлюднення інформації про закупівлю Звіт про укладені договори
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2