Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
Запит від Горбач Ганна
Тема: Планування закупівель
Тема розширена: Планування закупівель
Суть питання: Якщо установа здійснює спочатку допорогову закупівлю на 170тис.грн (це сума укладеного договору), а пізніше за цим же предметом закупівлі виникає додаткова потреба здійснити закупівлю ще на 48тис.грн. Яку процедуру закупівлі потрібно застосувати установі, якщо ці кошти є зекономленими внаслідок проведених процедур закупівель?
Відповідь на запит 1097/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листах від 14.09.2016 № 3302-06/29640-06 "Щодо планування закупівель" та від 30.09.2016 № 3302-06/31462-06 "Щодо здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою вартісних меж, встановлених абзацами другим і третім частини першої статті 2 Закону", розміщених на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=6&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Планування закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2