Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від ДП "НЕК "Укренерго"

Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Тема розширена: Оприлюднення протоколу розгляду
Суть питання: При проведенні відкритих торгів (не міжнародних), достатньо оприлюднення лише повідомлення про намір укласти договір, чи протокол також обов'язковий для оприлюднення?
Відповідь на запит 1127/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=7&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc розміщений лист від 05.08.2016 № 3302-06/24704-06 “Щодо розгляду тендерних пропозицій учасників процедур закупівель, очікувана вартість яких перевищує вартісні межі, встановлені в частині четвертій статті 10 Закону”.

Таким чином, протокол розгляду тендерних пропозицій складається за формою встановленою Уповноваженим органом у разі якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму для товарів і послуг – 133 тисячі євро; для робіт – 5150 тисяч євро.

Разом з тим, у разі якщо очікувана вартість закупівлі не перевищує суму для товарів і послуг – 133 тисячі євро; для робіт – 5150 тисяч євро після визначення переможця та прийняття рішення про намір укласти договір замовник оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір за формою встановленою Уповноваженим органом.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Протокол розгляду тендерних пропозицій
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json