Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Відділ освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради

Тема: Інше
Тема розширена: Помилка Учасника при заповнення електронних полів в частині вартості оголошення
Суть питання: Добрий день! Відділ освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради в розумінні Закону є Замовником. 18.01.2021 оголошена спрощена закупівля, щодо предмета закупівлі електрична енергія під очікувану вартість 167500,00 грн., 27.01.2021 - аукціон не відбувся по причині не достатності учасників( Учасни який подав свою пропозицію є один), але Учасник в електронному полі майданчика "остаточна пропозиція" вказав вартісь 16 654,83 грн., разом з тим в сканованому вигляді як додаток до оголошення про спрощену процедуру Учасник надав цінову пропозицію з вартістю 166544,83 грн. Як діяти Замовнику в такому випадку ? Що брати першочергово до уваги вартість зазначену в електронних полях чи як додаток до оголошення цінова пропозиція?
Закупівля UA-2021-01-18-001210-b . Дякую
Відповідь на запит 158/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (в редакції Закону № 114-IX від 19.09.2019) (далі – Закон) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Водночас Порядок розміщення інформації про публічні закупівлі, затверджений наказом Мінекономіки від 11.06.2020 № 1082, визначає процедуру розміщення інформації про публічні закупівлі, яка оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу у складі електронної системи закупіель, подання інформації, документів, звернень та скарг, одержання повідомлень через електронну систему закупіель.

Згідно з пунктом 3 Порядку розміщення інформації в електронній системі закупівель здійснюється замовником/ЦЗО/учасником/постачальником / органом оскарження / органами державного фінансового контролю шляхом заповнення електронних полів, визначених адміністратором і реалізованих в електронній системі закупівель, та завантаження відповідних документів через автоматизоване робоче місце замовника/ЦЗО/учасника/постачальника / органу оскарження / органів державного фінансового контролю.

У разі якщо інформація, розміщена в електронній системі закупівель шляхом завантаження документів, містить відомості, що відрізняються від тих, які розміщені шляхом заповнення електронних полів, автентичною вважається інформація, розміщена шляхом заповнення електронних полів.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Оприлюднення інформації про закупівлю
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json