Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від ф/о

Тема: Планування закупівель
Тема розширена: Планування
Суть питання: Замовник на момент оголошення торгів, а також протягом терміну подання документів, не опублікував та не надав фінансового плану на здійснення замовлення саме на цей вид товару, який ми як учасники-Постачальники плануємо йому надати. Чи не може це слугувати надалі підставою для оспорення результатів даних торгів? (як суперечність нормі ст. 4 Закону про публічні закупівлі)
Відповідь на запит 2417/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням: https://me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=55366 розміщено лист від 10.09.2020 № 3304-04/55366-06 "Щодо передумов здійснення  закупівель".

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Планування закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json