Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Товариство з обмеженою відповдальністю "Радник"
Тема: Інше
Тема розширена: Роз'яснення до постанови № 1275 від 11.11.2022 «Про затвердження особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» (далі — Постанова № 1275)
Суть питання: ТОВ «Тендерне Агенство Радник» (код ЄДРПОУ ____ , місцезнаходження: _____, конт. тел. 80932076175) в особі директора ________, який є зокрема надавачем консультаційних на вимогу клієнтів- замовників у оборонній сфері , звертається за роз’ясненням:
15.11.2022 набула чинності постанова№ 1275 від 11.11.2022 «Про затвердження особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» (далі — Постанова № 1275). Постановою № 1275 затверджено особливості здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану (далі — Особливості оборонних закупівель).
Пунктом 6 Особливостей оборонних закупівель передбачено, що для планування закупівель та звітування про їх здійснення відповідно до цих особливостей рішеннями державних замовників, що здійснюють такі закупівлі, визначаються переліки та обсяги закупівель товарів, робіт і послуг.
Пунктом 8 Особливостей оборонних закупівель визначено, що державні замовники здійснюють закупівлі товарів (крім товарів, визначених у додатку до цих особливостей), робіт і послуг без застосування видів (процедур) закупівель/спрощених закупівель, визначених Законами України “Про оборонні закупівлі” та “Про публічні закупівлі”.
Пунктом 10 зокрема визначено, що закупівлі, визначені пунктом 8 та абзацами другим — четвертим пункту 9 цих особливостей, не включаються до річного плану закупівель. При цьому зазначені пункти не охоплюють закупівлі які НЕ є процедурами закупівель / спрощеними закупівлями.
Враховуючи вищезазначене просимо надати роз’яснення щодо такого питання:
1. Чи потрібно закупівлі товарів, робіт та послуг які не є процедурами закупівель / спрощеними закупівлями включати до річного плану та звітувати електронній системі закупівель?
2. Який порядок дій замовника наразі під час здійснення закупівель які не є процедурами закупівель / спрощеними закупівлями?
Додаткові матеріали:
Відповідь на запит 1199/2022
Шановний користувачу, пропонуємо переглянути вебінар, що проведений 29.11.2022 представниками Міністерства економіки України та ДП “Прозорро”, в якому розглянуто тему: “Особливості закупівель для потреб оборони”, що доступний за посиланням: https://www.facebook.com/prozorro.gov.ua/videos/675616804212794 або у Youtube: https://bit.ly/oboronni_video
Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Особливості закупівель Закупівлі воєнного стану
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2