Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Зубачук Оксана Миколаївна
Тема: Переговорна процедура закупівлі
Тема розширена: Перелік довідок
Суть питання: Доброго дня! Замовники при переговорній процедурі просять довідку з Торгово-промислової палати про підтвердження того, що ми є єдиним виконавцем послуги в місті з технічних причин в сфері теплопостачання. Підприємство внесено до переліку суб"єктів природнії монополій, як монополіст у транпортуванню теплової енергії.Також нами була надана Замовнику довідка про те, що відсутні інші суб’єкти господарювання у сфері теплопостачання, що приєднані до теплових мереж нашого підтриємства.
Але Замовник вимагає підтвердити статус мономоліста ще й довідкою з Торгово-промислової палати як незалежно-експертної установи.
Чи це є правомірно?
Додатково просимо зазначити вичерпний перелік документів, які може вимагати Замовник у такій ситуації.
Відповідь на запит 2724/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від 03.10.2020 № 3304-04/60124-06 “Щодо переговорної процедури закупівлі”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням: https://me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=60124

Разом з тим зазначаємо, що ураховуючи частину другу статті 19 Конституції України, та відповідно до норм Закону, Положення про  Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459 (зі змінами), до компетенції Мінекономіки як Уповноваженого органу не належить визначення правомірності дій замовників в конкретних випадках. 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Переговорна процедура закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2