Меню

Запит від ДП "Нафтогаз-Енергосервіс"

Тема: Інше
Тема розширена: діяльність в окремих сферах господарювання
Суть питання: Добрий день. Відповідно до пункту 3 ч.2 ст.2 Закону діяльність в окремих сферах господарювання це діяльність, що здійснюється в одній або декількох із таких сфер:
3) забезпечення виробництва, передачі, розподілу, купівлі-продажу, постачання електричної енергії споживачам, диспетчерське управління та забезпечення відпуску електричної енергії до/з системи передачі/розподілу та забезпечення функціонування ринку електричної енергії "на добу наперед" і внутрішньодобового ринку електричної енергії та балансуючий ринок електричної енергії та організація купівлі-продажу електричної енергії на цих ринках.
Чи підпадає дільність під визначення Закону, враховуючи, що виробництво електричної енергії буде здійснюватися з альтернативних джерел енергії (сонячна електростанція) та передаватися за договором купівлі-продажу ДП «Гарантований покупець» без постачання такої електроенергії споживачам, та без використання функціоналу ринку електричної енергії "на добу наперед" і внутрішньодобового ринку електричної енергії?
Дякую
Відповідь на запит 1723/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від 04.06.2020 № 3304-04/34929-06 “Щодо замовників, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням:

https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F34929-0

Водночас інформуємо, що надання роз'яснення з питань застосування нормативно-правових актів НКРЕКП покладено  на Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг як Регулятора у відповідності до положень частини другої  статті 19 Конституції України, Закону України “Про ринок електричної енергії” та Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженому Указом Президента України від 10.09.2014         № 715.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Замовник процедури закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json