Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Панасенко О. В.

Тема: Допорогові закупівлі
Тема розширена: Рішення відповідальної особи
Суть питання: Доброго дня! Підкажіть будь-ласка: на підприємстві наказом визначено відповідальну особу за здійснення допорогових закупівель. При прийнятті рішення відповідальною особою щодо відповідності пропозиції вимогам закупівлі та оголошення переможцем. Як повинно виглядати рішення відповідальної особи, яке розміщується на PROZORRO, воно повинно бути підписано відповідальною особою? (на сайті прозоро зустрічаються різні рішення відповідальних осіб. як з підписами так і без них).

Дякую за відповідь!
Відповідь на запит 345/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Закон застосовується до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує відповідні вартісні межі, встановлені в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону.

У разі здійсненні допорогових закупівель з використанням електронної системи закупівель (далі – система) застосовується Порядок здійснення допорогових закупівель, затверджений наказом Державного підприємства “Зовнішторгвидав України” (наказом Мінекономрозвитку від 26.07.2016 № 1220 перейменоване в Державне підприємство “ПРОЗОРРО”) від 13.04.2016 № 35 (далі – Порядок).

Відповідно до пунктів 9.1. та 9.3. Порядку замовник розглядає учасника допорогової закупівлі, який надав за результатами аукціону найнижчу пропозицію, та приймає рішення щодо відповідності пропозиції вимогам, зазначеним у період оголошення закупівлі. Якщо пропозиція учасника відповідає умовам закупівлі, замовник визначає такого учасника переможцем та публікує в системі скан-копію документа з відповідним рішенням.

Зважаючи не те, що Порядок не містись конкретних вимог стосовно форми такого рішення, оформлення рішень осіб, відповідальних за проведення допорогових закупівель, здійснюється замовником самостійно у довільній загальноприйнятній у діловодстві формі.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Допорогові закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json