Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації

Тема: Допорогові закупівлі
Тема розширена: Орієнтовний початок допорогової закупівлі
Суть питання: Добрий день. З метою складання додатку до річного плану закупівель прошу надати відповідь на питання:
Що, відповідно до законодавства, є початком проведення допорогової закупівлі, яка здійснюється без використання електронної системи закупівель?
Відповідь на запит 133/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Повідомляємо, що схоже за змістом питання розглянуто на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу в запиті № 76/2018 за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=6c6ed2cc-eb6f-4ae8-84f3-a1328808d354&lang=uk-UA

Отже, у разі внесення в додаток до річного плану закупівель, які планується здійснити без використання електронної системи закупівель, замовник може заповнити відповідне поле “Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі” шляхом внесення місяця року, в якому планує укласти договір.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Оприлюднення інформації про закупівлю Планування закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json