Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕЛЕКТРОННІ ТЕХНОЛОГІЇ УКРАЇНИ"

Тема: Відкриті торги
Тема розширена: щодо завантаження учасником довідки ДФС під час карантину
Суть питання: У зв'язку з тимчасовим припиненням проведення особистого прийому громадян керівництвом та посадовими особами органів ДПС у м.Києві через оголошення в країні карантину відповідно до Постанови КМУ від 11.02.2020 № 211 у переможця процедури відкриті торги не має можливості отримати довідку про відсутність заборгованості за обов'язкоими платежами та завантажити її в систему Прозорро. Як вчинити в такому випадку, щоб нашу пропзицію не відилили і ми не порушили Закон?
Відповідь на запит 499/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що інформація стосовно відсутності/наявності заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) у зв’язку з інтеграцією з Державною податковою службою України міститься у запиті 923/2019 за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=f3c7f51f-6a8b-46cf-b0c5-92c5577e5c5e&lang=uk-UA

Поряд з цим перелік підстав відхилення тендерних пропозицій учасників визначений статтею 30 Закону України "Про публічні закупівлі" та є вичерпним.

Рішення про відхилення тендерної пропозиції приймається замовником самостійно за наявності підстав, встановлених у статті 30 Закону.

При цьому до компетенції Мінекономіки не належить визначення правомірності дій суб'єктів сфери закупівель у конкретних випадках.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json