Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕЛЕКТРОННІ ТЕХНОЛОГІЇ УКРАЇНИ"
Тема: Відкриті торги
Тема розширена: щодо завантаження учасником довідки ДФС під час карантину
Суть питання: У зв'язку з тимчасовим припиненням проведення особистого прийому громадян керівництвом та посадовими особами органів ДПС у м.Києві через оголошення в країні карантину відповідно до Постанови КМУ від 11.02.2020 № 211 у переможця процедури відкриті торги не має можливості отримати довідку про відсутність заборгованості за обов'язкоими платежами та завантажити її в систему Прозорро. Як вчинити в такому випадку, щоб нашу пропзицію не відилили і ми не порушили Закон?
Відповідь на запит 499/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що інформація стосовно відсутності/наявності заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) у зв’язку з інтеграцією з Державною податковою службою України міститься у запиті 923/2019 за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=f3c7f51f-6a8b-46cf-b0c5-92c5577e5c5e&lang=uk-UA

Поряд з цим перелік підстав відхилення тендерних пропозицій учасників визначений статтею 30 Закону України "Про публічні закупівлі" та є вичерпним.

Рішення про відхилення тендерної пропозиції приймається замовником самостійно за наявності підстав, встановлених у статті 30 Закону.

При цьому до компетенції Мінекономіки не належить визначення правомірності дій суб'єктів сфери закупівель у конкретних випадках.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2