Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від ФОП Головченко Дмитро Олександрович

Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Розрахунок ціни
Суть питання: Я, ФОП Головченко Дмитро Олександрович є участником тендерних закупівель послуги їдалень та кейтерингові послуги, послуги горячого харчування. Суть питання чи можу я при розруханку ціни діто дня свої витрати крім продуктів харчування розподілити на одну вікову группу чи повинен розподілити пропорційно на всі групи? Приклад:
Найменування Кількість Вартість
Дітей Харчування
1. Вікова група (років) від 6 до 10 1-4 класи 194 54 грн.
2 Вікова група (років) від 10 до 13 5-7 класи 100 72 грн.
3 Вікова група (років) від 13 і старше 8-9 класи 54 55 грн.
Витрати на продукти харчування згідно затвердженого меню та норм харчування розподілені пропорційно, а витрати на зарабітну платі працівників, оренду а все інше розподілив на 2 вікову группу.
Відповідь на запит 230/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Мінекономрозвитку як Уповноважений орган здійснює регулювання та координацію у сфері закупівель у межах повноважень, визначених Законом. Основні функції Мінекономрозвитку визначено статтею 8 Закону.

Ураховуючи вищезазначене, а також частину другу статті 19 Конституції України, норми Закону та Положення про Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459, порушені в листі питання не належать до компетенції Мінекономрозвитку як Уповноваженого органу у сфері публічних закупівель.

Довідково повідомляємо, що інформація про публічні закупівлі розміщується на веб-порталі Уповноваженого органу за адресою: www.prozorro.gov.ua. Так, зокрема у розділі “Підтримка” міститься інформація щодо питань користувачів системи, про он-лайн ресурси, відеоролики тощо. При цьому долучитися до обговорення актуальних питань можна на форумі, за посиланням: infobox.prozorro.org.

Разом з тим  зазначаємо, що тендерна пропозиція подається замовнику відповідно до вимог тендерної документації згідно з пунктом 30 частини першої статті 1 Закону. При цьому згідно з частиною першою статті 23 Закону фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника, зокрема за роз'ясненнями щодо тендерної документації. Усі звернення за роз'ясненнями автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз'яснення на звернення та оприлюднити його на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10 цього Закону.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json