Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Комунальне підприємство "ОБЛТРАНСБУД"

Тема: Зміна істотних умов договору
Суть питання: Підприємство КП «ОБЛТРАНСБУД» є Замовником на проведення ремонтних робіт. На теперішній час на підприємстві виникло наступне питання.
У деяких договорах, що були укладені шляхом відкритих торгів/спрощеної закупівлі відповідно первинного кошторису були передбачені конкретні види робіт, але під час реалізації проєкту стало очевидно що певні роботи не потрібні і кошти, що були виділені на дані роботи, залишаються невикористаними.
Просимо надати роз’яснення чи можливо відповідно п.3 ч.5 ст. 40 ЗУ «Про публічні закупівлі», а саме: «зміна істотних умов - покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю», внести зміни та використати ці гроші за тим же об’єктом але витративши їх на інший вид робіт при чому покращиться стан та якість проєкту без збільшення ціни враховуючи те, що головний архітектор проєкту затвердив такі покращення та зміни.
Відповідь на запит 2161/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що аналогічна відповідь міститься у запиті 1386/2020 за посиланням https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=2ce1a830-03ce-4732-8fca-acbf7f18d679&lang=uk-UA

Водночас звертаємо увагу, що у розділі Консультації з питань закупівель реалізована можливість пошуку інформації. У разі якщо аналогічне за змістом питання надходило до Інформаційного ресурсу, відповідь на нього розміщена у цьому розділі. У зв’язку з цим пропонуємо попередньо користуватися пошуком у зазначеному розділі.

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json