UA | EN
Світлана Панаіотіді
Світлана Панаіотіді відкрила IV щорічний семінар з розвитку оборонно-промислового комплексу України
09.12.2019 | 11:20 | Прес-служба Мінекономіки

Сьогодні, 9 грудня, під головуванням заступниці Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлани Панаіотіді та Помічника Генерального секретаря НАТО з оборонних інвестицій Гордона Девіса відкрився щорічний IV семінар з розвитку оборонно-промислового комплексу України.

У заході також взяли участь генеральний директор ДК "Укроборонпром" Айварас Абромавичус, народні депутати України, експерти з міжнародного секретаріату НАТО, фахівці  Мінекономіки та  Міністерства оборони України.

Під час свого виступу заступниця Міністра Світлана Панаіотіді зазначила, що сьогоднішній семінар є гарним майданчиком обміну експертним досвідом та кращими міжнародними практиками розвитку оборонної промисловості.

"Курс України до НАТО є незмінною та стратегічною ціллю нашої держави. Ми всіляко  зацікавлені  у послідовній співпраці з Північноатлантичним альянсом та імплементації кращого досвіду наших міжнародних колег у розвиток вітчизняної оборонної промисловості України",- підкреслила Світлана Панаіотіді. 

Також заступниця Міністра наголосила, що Україна  зацікавлена у швидкому і системному  впровадженні важливих реформ в оборонній промисловості та активно рухається у цьому напрямку.

"Нещодавно Верховна Рада прийняла у першому читанні важливий законопроект "Про оборонні закупівлі". Він передбачає  впровадження ефективних механізмів захисту українського виробника, зміну радянської системи планування та покликаний підвищити прозорість та конкуренцію в оборонних закупівлях",- зазначила Світлана Панаіотіді.

Під час семінару учасники будуть обговорювати реформування системи оборонних закупівель, практичні аспекти оборонних контрактів, а також перспективні напрями співпраці оборонної промисловості з НАТО.