Тристоронній соціальний діалог залишається важливим чинником у прийнятті рішень в умовах воєнного стану – Ігор Дядюра
17.05.2022 | 21:38 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

Національна тристороння соціально-економічна рада здійснюватиме реалізацію заходів за пріоритетними напрямами діяльності з урахуванням умов воєнного стану та результатів соціального діалогу. 

Заступник Міністра економіки з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, заступник Співголови Національної ради від сторони органів виконавчої влади, член Президії Національної ради Ігор Дядюра наголосив на важливості дотримання балансу інтересів держави, бізнесу та громадськості, особливо під час війни.

“Спільна робота в умовах соціального діалогу вкрай необхідна, щоб всебічно пропрацювати усі ризики, які ставить перед нами війна. Так, важливим є питання відновлення української економіки, яка має бути трансформована для швидшої інтеграції у європейське економічне середовище. Щоб прийняті рішення були зваженими і дієвими, Уряд, підприємці та громадяни мають активізувати співпрацю”, – зауважив Ігор Дядюра. 

Під час засідання Президії Національної тристоронньої соціально-економічної ради також було прийнято рішення про врахування завдань Національної ради з відновлення України від наслідків війни під час реалізації заходів на 2022 рік.