зустріч
Тимофій Милованов та представники профільного комітету Верховної Ради обговорили ключові економічні законопроекти
16.09.2019 | 14:44 | Прес-служба Мінекономіки

Сьогодні, 16 вересня, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов, а також його заступники Світлана Панаіотіді, Тарас Качка, Тарас Висоцький, Дмитро Романович, зустрілися з членами  профільного комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку.

Під час зустрічі учасники обговорили головні стратегічні пріоритети для розвитку української економіки, а також  ключові законодавчі ініціативи економічного блоку, що наразі перебувають на розгляді Парламенту.

Тимофій Милованов під час розмови  підкреслив, що спільна мета Міністерства та профільного комітету Верховної Ради - докласти максимум зусиль, щоб заплановані реформи не тільки були впроваджені, а й стали справді ефективними та успішними.

Окрім того, Міністр окреслив головні пріоритети, що мають бути орієнтирами у роботі відомства та розповів про інструменти для їх досягнення.

“Серед ключових пріоритетів -  запуск ринку землі, реформування ринку праці,  залучення великих інвестицій в українську економіку, розвиток експорту та збільшення міжнародної торгівлі. Все це має бути рушієм для подальшого економічного зростання. Разом з цим, ми маємо забезпечити постійний громадський  контроль, маємо бути чесними та прозорими, щоб кожен українець розумів - ми працюємо для нього”, - зазначив Тимофій Милованов.