Міністерство економіки України

Уряд оголосив відбір на посади незалежних членів Наглядової Ради “Енергоатому”
05.02.2024 | 12:19 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

Комітет з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств затвердив вимоги до незалежних кандидатів на посади членів Наглядової Ради “НАЕК “Енергоатом”, а також затвердив оголошення для проведення конкурсного відбору. Участь в засіданні комітету взяв заступник Міністра економіки України Олексій Соболев.

“Це важливий етап у формуванні ефективного управління компанією, стабільної роботи енергетичного сектору та для залучення довгострокових інвестицій. “Енергоатом” – це найбільший виробник електроенергії в Україні, який відіграє стратегічно важливу роль для енергетичної безпеки держави. Тож необхідно, аби в роботі компанії були запроваджені міжнародно визнані норми корпоративного управління”, – зазначив Олексій Соболев.

Кандидати на посади зможуть подавати документи з 2 лютого 2024 року до 18:00 (за київським часом) 4 березня 2024 року українською та англійською мовами на електронну адресу: [email protected].

Оголошення про проведення відбору на посаду незалежного члена Наглядової ради АТ “НАЕК “Енергоатом” опубліковане за посиланням.

Нагадаємо, на засіданні 29 грудня 2023 року Кабінет Міністрів прийняв рішення про утворення акціонерного товариства “Енергоатом”, 100 відсотків акцій якого належать державі. Також Уряд затвердив положення про наглядову раду та положення про принципи її формування.

“Енергоатом” є оператором чотирьох атомних електростанцій — Запорізької, Рівненської, Південноукраїнської та Хмельницької, на яких експлуатується 15 атомних енергоблоків, загальною потужністю 13, 8 ГВт, що забезпечують близько 55 % потреб України в електроенергії.