США готові допомагати Україні у вдосконаленні трудового законодавства та розвитку профспілкового руху
США готові допомагати Україні у вдосконаленні трудового законодавства та розвитку профспілкового руху
11.11.2022 | 11:03 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

Україна зацікавлена в отриманні фахових консультацій та допомозі Міністерства праці США в процесі підготовки та реалізації трудової реформи, зазначила Перший віцепрем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко під час зустрічі із Заступником Міністра праці США з міжнародних відносин Теа Лі.

Зустріч відбулася 10 листопада 2022 року в рамках візиту української делегації на чолі з Першим віцепрем’єр-міністром – Міністром економіки України до США. Юлія Свириденко ознайомила Теа з ходом триваючих в Україні реформ в сфері праці. 

«Ключова мета реформ – зробити законодавство сучасним, таким, щоб воно сприяло, а не стримувало, як було багато років до цього, розвиток бізнесу та економіки. І водночас, щоб забезпечувало високий рівень захисту працівника», - зазначила Юлія Свириденко.

Як підкреслила під час зустрічі Юлія Свириденко, Україна зацікавлена також у розвитку демократичного, репрезентативного та прозорого профспілкового руху. І саме у цьому напрямку приклад США стане у нагоді.

У свою чергу Теа Лі також наголосила на важливості забезпечення прав профспілок в Україні і подякувала за готовність продовжити діалог з питань удосконалення та реформування українського трудового законодавства. Як зазначила Заступник Міністра праці США з міжнародних відносин, Сполучені Штати завжди готові до співпраці з даних питань та нададуть Уряду України потрібну консультативну допомогу.