Міністерство економіки України

В Україні працюватиме Міжвідомча робоча група з питань реалізації державної санкційної політики
30.08.2022 | 18:01 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

Уряд створив Міжвідомчу робочу групу з питань реалізації державної санкційної політики. Відповідне рішення прийняте на засіданні Кабінету Міністрів 30 серпня. 

Серед основних завдань групи:

  • аналіз стану реалізації застосованих санкцій та моніторинг їх ефективності; 

  • визначення причин, що призводять до неналежної підготовки пропозицій про застосування, скасування та внесення змін до санкцій та їх реалізації, вивчення результатів діяльності у зазначеній сфері; 

  • розробка та подання рекомендацій та пропозицій до Кабінету Міністрів України.

Міжвідомча група є тимчасовим консультативно-дорадчим органом Кабінету Міністрів України і працюватиме під головуванням Першого віце-прем’єр-міністр України – Міністра економіки. 

До складу входять урядовці з міністерств економіки,  фінансів,  юстиції, внутрішніх справ, закордонний справ та з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. Також до роботи залучені представники Служби зовнішньої розвідки, Міністерства оборони та Голова Національного агентства з питань запобігання корупції. Передбачається залучення представників інших державних органів та відомств.

Засідання відбуватимуться щонайменше раз на місяць.

Нагадаємо, у квітні 2022 року Кабінет Міністрів України підтримав рішення про запровадження повного ембарго на імпорт товарів з російської федерації. Відтепер жодна продукція рф не зможе бути ввезена на територію України.

У серпні Уряд ухвалив рішення про вилучення понад 900 об’єктів права власності росії на користь України