Уряд утворив Міжвідомчу групу з питань забезпечення населення продовольчими товарами тривалого зберігання та санітарно-гігієнічними товарами в умовах воєнного стану
30.04.2022 | 09:27 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про утворення під керівництвом Міністерства економіки Міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення населення продовольчими товарами тривалого зберігання та санітарно-гігієнічними товарами в умовах воєнного стану. 

До складу групи входять представники Офісу Президента, Міністерства економіки України, Міністерства інфраструктури, Міністерства фінансів, Міністерства аграрної політики та продовольства, Держпродспоживслужби а також обласних військових адміністрацій. 

Робота в рамках урядового об'єднання спростить координацію учасників проекту та  дозволить оперативно вирішувати проблеми із закупівлею та доставкою необхідних товарів у зони активних бойових дій. Йдеться про більш ніж 7 мільйонів продуктових наборів, які спрямовують у найбільш уражені війною регіони. До таких наборів входять продукти тривалого зберігання, кожен набір розрахований на місяць споживання.  

Завдання Міжвідомчої групи – цілодобово опрацьовувати всі проблемні питання, які виникають під час забезпечення людей продуктовими наборами, зокрема, здійснювати відновлення логістичних ланцюгів, пошук можливостей безпечної доставки наборів, систематизувати та координувати дії усіх органів влади.