С. Панаіотіді
Світлана Панаіотіді провела нараду щодо реформування ринку експорту озброєнь
08.11.2019 | 17:22 | Прес-служба Мінекономіки

Сьогодні, 8 листопада, під головуванням заступниці Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлани Панаіотіді відбулась нарада  за участю генерального директору ДК «Укроборонпром» Айвараса Абрамавичуса, представників Державної служби експортного контролю та виробників озброєння і військової техніки.

У фокусі наради було вироблення бачення подальших кроків щодо напрацювання законодавчих ініціатив, спрямованих на підвищення ефективності державного регулювання у сфері експортного контролю та ціноутворення.

Під час дискусії заступниця Міністра зазначила, що  Мінекономіки прагне максимально сприяти якнайшвидшому узгодженню пропозицій усіх зацікавлених сторін, спрямованих на спрощення регуляторних норм та досягнення конкретних результатів. 

“Консолідувавшись, ми зможемо спільно вирішити нагальні проблеми, що стоять на заваді розвитку оборонно-промислового комплексу, як основи воєнно-економічного та військово-технічного забезпечення воєнної безпеки держави”, - зазначила Світлана Панаіотіді.

У свою чергу Генеральний директор ДК «Укроборонпром» Айварас Абрамавичус підкреслив, що забезпечення українських військових сучасними зразками озброєння і військової техніки є ключовим завданням присутніх на нараді, тому необхідно об’єднувати зусилля в подоланні перепон, які залишаються невирішеними тривалий час.

Учасники наради обговорили наявні регуляторні перепони та надали бачення щодо їх вирішення проблемних питань.

За результатами наради  було прийнято рішення створити робочу групу при Мінекономіки, яка буде готувати пропозиції щодо внесення відповідних змін до законодавства.