Уряд створює Раду з міжнародної торгівлі
04.07.2017 | 14:11 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Сьогодні, 4 липня, Уряд ухвалив рішення про створення Ради з міжнародної торгівлі. Вона має стати єдиною платформою для координації дій з розвитку міжнародної торгівлі в Україні.

Рада з міжнародної торгівлі працюватиме як дорадчий орган, забезпечуючи ефективну взаємодію між Урядом і бізнесом у чотирьох напрямах:

  • спрощення процедур торгівлі;
  • просування експорту;
  • розробка стратегій та реалізація державної політики у сфері міжнародної торгівлі;
  • поліпшення системи митно-тарифного регулювання і торговельного захисту.

Утворення Ради з міжнародної торгівлі  передбачене Планом заходів з впровадження Експортної стратегії: Дорожньої карти стратегічного розвитку торгівлі України на 2017-2021. Рада координуватиме реалізацію Дорожньої карти та моніторити її виконання.

Очолює Раду Перший віце-прем’єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України. До її складу входять заступники профільних міністрів, голови комітетів Верховної Ради та ін.

“Питання міжнародної торгівлі стосуються не лише Мінекономрозвитку, а і багатьох інших центральних органів влади. До сьогодні не існувало єдиного органу для їх обговорення і координації. Тепер виконання цих функцій візьме на себе Рада з міжнародної торгівлі, і ми сподіваємося, що перші результати не забаряться”, - зауважила заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі - Торговий представник України Наталія Микольська.

Презентація про Раду з міжнародної торгівлі: http://bit.ly/2sATRl9